PASİFİK TEMİZLİK

EVİNİZDE, ÇEVRENİZDE,İŞ YERİNİZDE

SİZİN SAĞLIĞINIZ İÇİN TEMİZ BİR HAYAT SUNARIZ....

PASİFİK SİZİN İÇİN HİJYEN VE TEMİZ BİR YAŞAM SUNAR.

ALO temizlik  şirketi : 0 232 362 18 58

EV VE OFİS TEMİZLİĞİ FİRMASI

Özel Kamu kurumlarına günlük, haftalık, aylık periyodik temizlik hizmeti vererek, Pasifik Temizlik olarak rahat ve huzurlu çalışma ortamları sağlamaktadır..

Ofis Temizliği Hizmetlerimiz

  • Ofis genel temizliği
  • WC banyo temizliği
  • Bilgisayar temizliği
  • Süpürme,çöp toplama
  • Cam ve dış cephe cam temizliği
  • Temizlikçi Bayan ( gündelikçi )

İnşaat Tadilat Sonrası Genel Temizlik Hizmetleri Firması 

Yapmış olduğumuz bu hizmetimiz yine siz değerli müşterilerimizin hayallerini kurduğu ortamı sağlamak amacıyla vermiş olduğunuz Temizlik hizmetlerinden biridir. Temizlik işimizin ilk aşamasında gelmektedir.Daha önce hiç kullanılmamış bir mekanın ve tadilat görmüş alanın temizliğinde doğru hijyeni uygulamak gerekmektedir.bu nedenle temizlik esnasında kullanılacak temizlik ürünlerimiz(TSE)standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizleme esnasında hassas yüzeylere zarar vermez.

 

Halı Koltuk Yıkama Temizlik Şirketi
Halı temizliği alanlarında firmamız sektöründe önde gelen bir kuruluş olma olma özelliğini taşır temizlenmeyen halılar bakteri yuvası olabilir siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden olan halı temizliği hizmeti ile halılar evinizden alınıp bir hafta gibi kısa bir zaman dilimi içersinde halılar ilk günkü gibi temiz ve istenmeyen kir ve bakterilerden arınmış dezenfekte edilmiş bir şekilde teslim ediyoruz...

DIŞ CEPHE CAM SİLİMİ TEMİZLİĞİ FİRMALARI

dış cephe cam silimi yapan temizlik şirketleri firmaları

Pasifik Temizlik Hizmetleri dış cephe ve cam temizliğinde profesyonel kadrosu ve ekonomik uygulamalarıyla sektörümüzdeki öncü temizlik firmaları arasındadır.Dış cephe ve cam yüzeyler çevre şartlarıyla orantılı olarak üzerlerinde kir tabakası oluşmaktadır.Belli periyotlarla temizliğinin yapılmamasında bu tabaka dış cephe ve cam yüzeylerde geri dönüşümü olmayan zararlar verebilmektedir.Firmamız Pasifik temizlik hizmetleri, detaylı bilgi için, Ücretsiz Keşif elemanları ile çalışmaya başlıyor..

ENDÜSTRİYEL FABRİKA DEPO GENEL TEMİZLİK ŞİRKETİ

 

Fabrika İmalat hane ve endüstriyel alanların genel temizlikleri, bakımı makine sistemi ile temizlenip çalışma ve iş ortamına hazırlanıyor çalışma ortamlının temizliği iş verimliliğini artırıldığı iş gücü kaybını en aza indirdiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır Pasifik Temizlik şirketi olarak sizlere bu hizmeti sunuyor ve bilgilendiriyoruz.

Karşıyaka - Bostanlı - Bornova

İzmir temizlik firmaları Temizlik şirketleri İzmir İzmir temizlik hizmetleri

ALO temizlik firması : 0 232 362 18 58

temizlikçi bayan Karşıyaka << www.pasifiktemizlik.com >> (izmir temizlik).Copyright © 2010